رفتن به محتوای اصلی

ویزای تحصیلی سوئیس بسیار باارزش است. دانشگاه‌های سوئیس رتبه‌ی بالایی در دنیا دارند، سوئیس جزء بیست کشور ثروتمند دنیا و از امن‌ترین کشورها در اروپا است.
بسته به جایی که در آن تحصیل می‌کنید، می‌توانید با زبان‌های آلمانی، فرانسوی، ایتالیایی یا رومانش آشنا شوید. هر منطقه دارای زبان، نهادها، سنت‌ها و فرهنگ‌های خاص خود است.
دانشگاه‌های سوئیس از سراسر دنیا دانشجو جذب می‌کنند. در سال ۲۰۱۴ حدود ۳۰۰ هزار نفر از دانشگاه‌های سوئیس فارغ‌التحصیل شدند که حدود یک چهارم آن‌ها دانشجویان خارجی بودند.
دانشجویان بین‌المللی در طول ترم تحصیلی اجازه‌ی کار نیمه‌وقت به مدت ۱۵ ساعت در هفته را دارند و در تعطیلات می‌توانند تمام‌وقت کار کنند؛ به شرطی که حداقل شش ماه از اقامت آن‌ها در سوئیس گذشته باشد و کار آن‌ها به تحصیل‌شان لطمه ای وارد نکند. در صورتی که دارای مدرک لیسانس هستید و قصد کار در دانشگاه پذیرفته شده در سوئیس را دارید، نیازی نیست شش ماه صبر کنید. کارفرمای شما می‌تواند برای مجوز کار شما اقدام کند.
برای گرفتن ویزای تحصیلی سوییس، حتما باید از یک مدرسه، دانشگاه و یا موسسه آموزشی دعوت‌نامه ارائه کنید. پس از پایان تحصیل شما باید این کشور را ترک کنید. مدت‌زمان ویزای تحصیلی سوئیس بر اساس تاریخ قیدشده در دعوتنامه تعیین می‌شود.

برگشت به بالا
Call Now Button