رفتن به محتوای اصلی

برای سفر به کشور هلند و اخذ اقامت این کشور اروپایی در ابتدا نیازمند دریافت مجوز اقامت یا ویزای مناسبی هستید که به شما اجازه‌ی ورود به این کشور را خواهد داد. ویزای مناسب با توجه به اهداف شخص متقاضی، ملیت، مقصد و مدت‌زمان اقامتش تعیین می‌شود. به منظور شناسایی ویزای مناسب خود باید با انواع ویزاهای این کشور آشنایی داشته باشید تا بتوانید بهترین گزینه برای اقامت خود در هلند را انتخاب کنید. همچنین دریافت هر کدام از ویزاهای هلند نیازمند داشتن شرایط ویژه‌ای است که بر اساس قانون و مقررات مهاجرتی این کشور مشخص شده‌اند. لازم به ذکر است که مراحل و مدارک لازم برای اخذ ویزای شنگن هلند می‌تواند در هر کشوری تا حدودی متفاوت باشد. مثلا به برخی از ساکنان کشورهای دیگر نظیر سوئیس اجازه داده شده تا بدون اخذ انواع ویزای هلند وارد خاک این کشور شوند. اما متقاضیان ایرانی برای هر گونه اقامتی در هلند نیازمند داشتن ویزا هستند.

انواع ویزای کوتاه‌مدت هلند

افراد متقاضی ویزای کشور هلند در صورتی که با اهداف گردشگری و توریستی، بیزینس و تبلیغات، بازدید از خانواده و دوستان، ترانزیت و برگشت، قصد گرفتن اقامت این کشور را دارند باید برای ویزای کوتاه‌مدت اقدام کنند.

ویزای بازدید از خانواده و دوستان

افرادی که قصد بازدید از خانواده، فرزندان در حال تحصیل و یا دوستان خود را در هلند دارند، باید برای این نوع ویزا درخواست‌بدهند. به همراه داشتن اسناد مربوطه در وقت سفارت لازم خواهد بود. همچنین اگر از شخص معتبری در هلند دعوت‌نامه دریافت‌کنید، می‌توانید از طریق آن برای اقامت هلند اقدام‌کنید.

برگشت به بالا
Call Now Button